Dołącz do Sky-Shop - będziesz miał realny wpływ na kształtowanie rynku e-commerce wśród najlepszych ekspertów.

Oferty pracy

Jak wygląda rekrutacja w Sky-shop.pl
Bardzo prosto
Krok 1
1 krok
Wysyłasz swoje CV

Krok 2
2 krok
Zapraszamy Cię
na rozmowę kwalifikacyjną
Krok 3
3 krok
Wykonujesz zadania
testowe (dla działu IT)
Krok 4
4 krok
Otrzymujesz od nas
propozycje pracy
Krok 5
5 krok
Zaczynamy razem
pracować!

Benefity i zalety pracy w Sky-Shop

O Sky-Shop w skrócie

Sky-Shop to platforma sklepów internetowych umożliwiająca prowadzenie sklepu internetowego rozliczanego w formie abonamentu (SaaS).

Sky-Shop powstał z inicjatywy Przemysława Matogi w 2009 roku. Od tego czasu z naszego rozwiązania skorzystało ponad 9000 klientów. W związku z nieustannym rozwojem, poszukujemy nowych talentów do naszego zespołu :)

Praca w branży e-commerce

Kariera w Sky-Shop to możliwość pracy w dynamicznie rozwijającej się firmie działającej w branży e-commerce zarówno na rynku polskim, jak i globalnym.

Nawet kilkunastoprocentowy wzrost rynku e-handlu w ujęciu rocznym daje szerokie perspektywy i potwierdza, że e-commerce stanowi przyszłość biznesu.

Współpraca z najlepszymi pasjonatami IT

Praca z pasjonatami IT i branży e-commerce daje możliwość przyswojenia dużej ilości wiedzy i nabycia praktycznych umiejętności. Korzystając z doświadczenia współpracowników, będziesz miał szanse na doskonalenie swojego warsztatu.

Otoczenie, w którym znajduje się twórca niezwykle popularnego skryptu forów internetowych „PHP by Przemo" daje możliwość poznania autorskich rozwiązań, które nie są stosowane nigdzie indziej.

Elastyczne godziny pracy

W Sky-Shop masz możliwość przyjścia do pracy o dogodnej dla Ciebie godzinie pomiędzy: 8:00 a 10:00.

Dzięki temu możesz się wyspać i nie stresować ewentualnym spóźnieniem.

Dla nas ważne jest, aby praca u nas była dla Ciebie satysfakcjonująca, wygodna i komfortowa.

Karta MultiSport

Każdy z pracowników może skorzystać z karty MultiSport.

Dostęp do wielu obiektów sportowych objętych programem Benefit Systems jak: siłownie, baseny, ścianki wspinaczkowe, sztuki walki, squash i inne, pozwoli na aktywny wypoczynek w niskiej cenie.

Kurs języka angielskiego

W ramach godzin pracy oferujemy możliwość uczestniczenia w kursie języka angielskiego.

Wypady integracyjne

Cyklicznie organizujemy wypad integracyjne różnego typu: raz idziemy po prostu na piwo, innym razem gramy w Paintball'a lub gramy w kręgle :).

Zawsze staramy się wymyślić coś nowego!

Udogodnienia w firmie

Jeżeli zmęczyłeś się pracą i chcesz odpocząć, masz do dyspozycji chill-room z Xbox One z Chillpufą.

Przekąski i napoje

Do Twojej dyspozycji oddajemy również kuchnię, w której oprócz niezbędnych urządzeń możesz do woli korzystać z podstawowych produktów spożywczych takich jak: herbaty, kawy, soki, wody, ciastka czy owoce.

Dowolny sprzęt do pracy

Lubisz pracować na komputerach Apple? A może cenisz sobie mobilność w formie laptopa? Windows, Mac OS, a może Linux?

Przygotujemy dla Ciebie stanowisko pracy spełniające Twoje oczekiwania!

Wygodna lokalizacja

Nasze biuro znajduje się w Krakowie przy ulicy Cegielniana 4a - zaraz obok pętli Łagiewniki, do której dojeżdżają autobusy i tramwaje z całego miasta.

Wygodna lokalizacja i dobrze skomunikowana część miasta pozwala ominąć korki w godzinach szczytu.

Przez 14 dni bez zobowiązań

Masz pytania? Zadzwoń: 12 386 01 30 Napisz: info@sky-shop.pl

Mikołajkowa promocja - Do końca promocji pozostało dni godzin minut sekund
NAJBLIŻSZE WEBINARY: Jak zwiększyć sprzedaż w sklepie internetowym
w Święta? Gotowe pomysły na promocje.