Dołącz do Sky-Shop - będziesz miał realny wpływ na kształtowanie rynku e-commerce wśród najlepszych ekspertów.

Oferty pracy

Jak wygląda rekrutacja w Sky-shop.pl
Bardzo prosto
Krok 1
1 krok
Wysyłasz swoje CV

Krok 2
2 krok
Zapraszamy Cię
na rozmowę kwalifikacyjną
Krok 3
3 krok
Wykonujesz zadania
testowe (dla działu IT)
Krok 4
4 krok
Otrzymujesz od nas
propozycje pracy
Krok 5
5 krok
Zaczynamy razem
pracować!

Benefity i zalety pracy w Sky-Shop

O Sky-Shop w skrócie

Sky-Shop to platforma sklepów internetowych umożliwiająca prowadzenie sklepu internetowego rozliczanego w formie abonamentu (SaaS).

Sky-Shop powstał z inicjatywy Przemysława Matogi w 2009 roku i od tego czasu z naszego rozwiązania skorzystało ponad 9000 klientów. Od tamtego czasu cały czas się rozwijamy dlatego poszukujemy nowych talentów do naszego zespołu :)

Praca w branży e-commerce

Rozpoczynając karierę w Sky-Shop będziesz pracował w firmie działającej branży e-commerce na rynku Polskim i globalnym.

Wiesz że tylko na rynku Polskim rynek e-commerce rozwija się kilkunastoprocentowym tępie rocznie?

To bardzo dużo, dzięki temu rynek e-commerce jest branżą z wielką perspektywą.

Współpraca z najlepszymi pasjonatami IT

Będziesz miał okazję pracować z pasjonatami IT oraz branży e-commerce czy to w dziale IT czy każdym innym. Dzięki temu będziesz miał okazję przyswoić bardzo dużą dawkę praktycznej wiedzy od najlepszych.

Warto zaznaczyć że twórcą Sky-Shop jest Przemysław Matoga znany niegdyś z stworzenia bardzo popularnego skryptu dla forów internetowych "PHP by Przemo"

Elastyczne godziny pracy

W Sky-Shop masz możliwość przyjścia do pracy o dogodnej dla Ciebie godzinie pomiędzy: 8:00, a 10:00.

Dzięki temu będziesz mógł się wyspać oraz nie musisz stresować się spóźnieniem.

Dla nas ważne jest aby praca u nas była dla Ciebie wygodna i komfortowa.

Karta MultiSport

Dla wszystkich pracowników oferujemy możliwość korzystania z karty MultiSport.

Dzięki czemu będziesz miał dostęp do bardzo wielu obiektów sportowych objętych programem Benefit Systems jak: siłownie, baseny, ścianki wspinaczkowe, sztuki walki, squash i inne.

Kurs języka angielskiego

W ramach godzin pracy oferujemy możliwość uczestniczenia w kursie języka angielskiego.

Wypady integracyjne

Cyklicznie organizujemy wypad integracyjne różnego typu: raz idziemy po prostu na piwo, innym razem gramy w Paintball'a lub gramy w kręgle :).

Zawsze staramy się wymyślić coś nowego!

Udogodnienia w firmie

Jeżeli zmęczyłeś się pracą i chcesz odpocząć masz do dyspozycji chill-room z Xbox One z Chillpufą.

Przekąski i napoje

Do Twojej dyspozycji oddajemy również kuchnię w której oprócz niezbędnych urządzeń możesz do woli korzystać z podstawowych produktów spożywczych takich jak: herbaty, kawy, soki, wody, ciastka czy owoce.

Dowolny sprzęt do pracy

Lubisz pracować na komputerach Apple? A może cenisz sobie mobilność w formie laptopa? Windows, Mac OS, a może Linux?

Nie ma problemu, przygotujemy dla Ciebie stanowisko pracy spełniające Twoje oczekiwania!

Wygodna lokalizacja

Nasze biuro znajduje się w Krakowie na ulicy Łowienickiej 14 - Jest to wbrew pozorom bardzo wygodna lokalizacja. Rano jadąc do pracy omijasz wszelkie korki, wracając z pracy korki są w drugą stronę.

Dzięki temu dojazd z każdego miejsca w Krakowie jest wygodny. Posiadamy parking jak i nieopodal pętle tramwajową dla nr 6, 24, 50 oraz przystanki autobusowe z nr 133, 135, 174, 179, 184, 204, 244, 484, 610.

Przez 14 dni bez zobowiązań

Masz pytania? Zadzwoń: 12 386 01 30 Napisz: info@sky-shop.pl

Mikołajkowa promocja - Do końca promocji pozostało dni godzin minut sekund
Sprawdź najbliższe webinary